Новини та оголошення громади

Заміна лінії електропередач с. Стуфчинці

Дата створення: 17:46 30.05.2016

На території Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. проходить 3-фазома лінія електропередач від КТП  до свердловини. Дана лінія була в незадовільному стані, яка   проходила не території школи. В зв"язку  з цим сільським головою було прийняте рішення про заміну старою лінії на більш сучасну з прокладанням самонесучого ізольованого кабеля  по території школи орієнтовною протяжністю 400 метрів. Також буто переобладнано електрощирову в їдальні Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Поточний ремонт доріг Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади.

Дата створення: 11:23 30.05.2016

Силами Лісогринівецької сільської ради  протягом квітня – травня 2016 року було проведено поточний  ремонт доріг в селі Лісові Гринівці за рахунок коштів місцевого бюджету  на загальну суму близько  396 тис грн.

Літній відпочинок!!

Дата створення: 10:31 30.05.2016

Табір «Патріот» знову оживе цього літа.