Новини та оголошення громади

Брифінг щодо дотримання вимог безпеки на кризі в зимовий період

Брифінг провідного фахівця відділу техногенної безпеки ГУ ДСНС в Хмельницькій області, капітана служби цивільного захисту Катерини Тимошенко щодо дотримання вимог безпеки на кризі в зимовий період

10:04 02.02.2024

Внутрішньо переміщені особи, та українські мігранти, які повертаються з-за кордону, зможуть отримувати допомогу малозабезпеченим родинам

26 січня Уряд прийняв Постанову, яка розширює можливості призначення допомогти малозабезпеченим, щоб ті родини, які опинились у ризику бідності, могли активніше нею користуватися.

11:19 01.02.2024

Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Термін “дитина війни” донедавна асоціювався з тими, хто народився до закінчення Другої світової війни, і побачити його ми могли здебільшого у посвідченні літніх людей або у книжках з історії. Але тепер, під час російської збройної агресії, українці зіткнулися з цим терміном в реальному житті, що залишає відбиток на покоління. Чинне законодавство визначає цей статус як “дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів”

11:18 01.02.2024

На Хмельниччині зафіксовано перевищення епідпорогу

На 4-му тижні 2024 року, з 22 до 28 січня, у Хмельницькій області зафіксовано 10604 випадки захворювання на грип, ГРВІ та COVID-19. Про це поінформував генеральний директор ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич. У порівнянні з попереднім тижнем, кількість нових випадків зросла на дві третини. Відтак, епідемічний поріг в краї перевищено на понад 36 %.

11:17 01.02.2024

11:17 01.02.2024

24 січня – Міжнародний день освіти

Міжнародний день освіти – досить молоде свято. Воно було встановлене у грудні 2018 році в Брюсселі на міжнародній конференції, присвяченій проблемам сучасної освіти, а весь світ вперше відзначав цей день у 2019 році після прийняття ООН Резолюції. З того часу, щороку в Україні, 24 січня відзначають Міжнародний день освіти.

15:41 24.01.2024

Програма Interreg Europe

У грудні 2023 р. Європейська Комісія схвалила приєднання України до програми міжрегіонального співробітництва Interreg Europe (далі — Програма), яка направлена на покращення управління співробітництвом через посилення спроможності суб’єктів, удосконалення наявних інструментів, формування спільних рішень для протидії викликам у реалізації політики згуртованості Європейського Союзу. Бюджет Програми складає 379 млн. євро.

12:55 24.01.2024