Новини та оголошення громади

РІШЕННЯ №42, ТА РІШЕННЯ №11

Опубліковано рішення №11 "Про затвердження Положення про громадські слухання на території населених пунктів Лісовогринівецької сільської ради", а також рішення №42 "Про розроблення детального плану території в межах с.Лісові Гринівці Хмельницького району для будівництва комплексу по виробництву залізобетонних виробів"

16:32 08.12.2016

Створення місцевої пожежної команди – запорука пожежної безпеки в сільській місцевості

В рамках реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади відбувається процес реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Один із етапів реформи полягає у децентралізації системи і створення комплексних пожежних команд у об’єднаних територіальних громадах.

13:12 21.11.2016

До уваги населення громади

На виконання листа Хмельницької райдержадміністрації від 09.11.2016 №39/17-3022/16, з метою недопущення безпідставного хвилювання населення повідомляємо Вас: відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2016 році» та «Плану основних заходів цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницького району у 2016 році» 10, 11 та 17 листопада 2016 року з 11:00 до 12:00 години  заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації.

13:22 09.11.2016

День Державного Прапора України

Лісовогринівецькою сільською радою 23 серпня о 10.00 до дня Державного Прапора України було   піднято прапор під виконання Державного Гіму України .

10:38 23.08.2016

До уваги жителів Лісовогринівецької сільської об"єднаної  територіальної громади та депутатів Лісовогринівецької сільської ради

До уваги жителів Лісовогринівецької сільської об"єднаної територіальної громади та депутатів Лісовогринівецької сільської ради

10 чергова сесія першого скликання Лісовогринівецької сільської ради   відбудеться 16.08.2016 року о 10 годині в приміщенні актового залу  Лісовогринівецької ЗОШ.

09:34 08.08.2016