Лісовогринівецька МПК попереджає!

Дата: 03.02.2017 23:13

Лісовогринівецька місцева пожежна команда нагадує громадянам правила пожежної безпеки в побуті.

Протягом останнього місяця  працівники  Лісовогринівецької місцевої пожежної команди, на чолі з начальником МПК Німчиком О.О.,  проводять  інформаційно-роз’яснювальну роботу  з жителями громади .

Рятувальники звернули увагу громадян на необхідність суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті та надали ряд корисних порад.  Фахівці розповіли про основні запобіжні заходи і правила пожежної безпеки при експлуатації електричних та нагрівальних приладів, що використовуються у побуті. Так, нагрівальні прилади можна встановлювати тільки на негорючі підставки, при цьому забороняється залишати без нагляду ввімкнені прилади. З мешканцями приватного сектору представники Лісовогринівецької  МПК провели бесіди щодо необхідності слідкувати за справністю печей на твердому паливі. Рятувальники зауважили, що лише суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволяє вберегти життя та майно від нищівної сили вогняної стихії.

Загалом в рамках заходу охоплено близько 30 родин, які отримали корисну інформацію з  безпеки в побуті .

!!!ТАКОГО МОГЛО БИ І НЕ СТАТИСЬ!!!