На території області знову погіршиться погода!

Якщо в Вас сталася надзвичайна ситуація, потрапили в снігову пастку- дзвоніть 0382-62-62-44 або "101" Лісовогринівецька місцева пожежна команда завжди готова прийти на допомогу!

На Хмельниччині 7-9 лютого очікується ускладнення погодних умов. Водіїв закликаємо бути обережними на дорогах.

За інформацією Служби автодоріг, Хмельниччина перебуватиме у зоні протистояння антициклону на півночі та циклону на південному заході, це зумовить ускладнення погодних умов:  сніг, хуртовини, посилення східного вітру до 15-20 м/с.

За прогнозами Укргідрометцентру, 9-10 лютого на Хмельниччині  очікується значне похолодання до мінус 17 градусів. Очікується місцями сильний сніг та перемети!  Не перебувайте довго на холоді!