Лісовогринівецькі вогнеборці врятували літню жінку та її будинок від знищення вогнем в селі Шпичинці

Дата: 16.01.2018 21:47

16 січня о 13.57 до Лісовогринівецької служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу  в селі Шпичинці. Терміново, за сигналом  "Тривога", було направлено чергову варту Лісовогринівецької місцевої пожежної охорони - аварійно - рятувальної служби. По прибуттю на місце виникнення пожежі було встановлено, що відбулося загорянння перекриття житлового будинку між горищем та димарем печі. Пожежа супроводжувалася сильним задимленням на горищі. Тому, рятувальникам довелося працювати в апаратах на стисненому повітрі. Завдяки злагодженим та професійним діям, вогнеборцям вдалося врятувати 82-х річну жінку та житловий будинок від знищення вогнем. Загалом на пожежі було задіяно 1 одиницю рятувальної техніки та 3 чоловіки особового складу Лісовогринівецької МПО-АРС.

Причина загоряння - необережність під час експлуатації пічного опалення.

Комунальні рятувальники нагадують:  будьте обережні під час експлуатації побутових печей та електрообігрівачів та у випадку виникнення надзвичайної ситуації, - телефонуйте 0382-62-62-44 або 101!

КУ "Лісовогринівецька МПО-АРС"