Новорічний концерт у громаді

Сьогодні 29 грудня 2017 року о 17:00 у приміщенні Лісовогринівецького Будинку культури відбулося свято Нового Року.

Свято за традицією відкрила вокальна група «Гринівчанки» -  заспівавши новорічні пісні.

З вітальним словом виступив очільник Лісовогринівецької громади Віталій Гралюк. Побажав усім у новому 2018 році, щоб прийдешній Новий рік був кращим за минулий 2017 і щоб у домівках громадян Лісовогринівецької громади завжди панували мир, затишок, спокій ТА благополуччя.

До виступу долучився танцювальний колектив учнів Лісовогринівецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Також до вітального слова був запрошений депутат Лісовогринівецької сільської ради Юрій Кравчук, який усім мешканцям села побажав здоров’я, успіхів у новому році та щоб кожну сім’ю оберігала Божа Матір.

Після святкового концерту відбудеться дискотека.