Відзначення Дня Європи в Лісовогринівецькому дошкільному навчальному закладі «Ромашка»

Україна є частиною Європи, тому у ці травневі дні, відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА №86-но від 4.05.2017 «Про заходи щодо відзначення в навчальних закладах району Дня Європи», спільно з усіма європейськими співтовариствами, які поєднанні ідеєю миру та процвітання у нашому дошкільному навчальному закладі відбулися заходи присвяченні до Дня Європи.

Метою заходів стало ознайомлення вихованців з :

- дивовижними країнами Європи ;

-  національною символікою Європейського Союзу ;

- життям, побутом та звичаями європейців;

- сутністю та роллю Європейського Союзу в сучасному світі.

10-11 травня 2017 року у закладі було проведено:

• Музично-спортивну розвагу для дітей середньої та старшої групи

« Багатолика Європа »

Святкування Дня Європи  надало  позитивних емоцій колективу, батькам, а головне вихованцям дитячого садка . Це свято в черговий раз нагадало нам що :

• Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав;
  •  Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру ;
  •  Європа починається не за кордоном України , вона починається у серці кожного з нас.