Досягнення учнів Лісовогринівецької ОТГ

Дата: 09.02.2017 16:44

18 грудня наукове товариство Хмельницького району успішно провело І етап конкурсу МАН. Учень 10 класу Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Карнаух Роман гідно захистив свою науково-дослідницьку роботу.

А учениця 9 класу Лісовогринівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Перейма Аня у конкурсі наукових робіт зайняла 1 місця з психології і готується 11-12 лютого захищати свою робюту на ІІ обласному етапі  з дисципліни психології по темі «Психологічне здоров’я учнів як умова їх гармонійного розвитку».

Учениця 11 класу Лісовогринівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Перун Ганна здобула перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з математики-ІІ місце, фізика – ІІ місце, хімії – ІІІ місце та біологі- ІІІ місце Хмельницького району 2016-2017 н.р.

Ученицю 7 класу, тієї ж школи, Трохимчук Діана здобула перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Хмельницького району 2016-2017 н.р – ІІ місце та у ІІ (районному) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - ІІІ місце;

Учениця 9 класу Городецька Олеся  перемогла у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Хмельницького району 2016-2017 н.р - ІІ місце.

Учні Лісовогриніецької ЗОШ І-ІІІ ст., колектив "Ритм", є переможцями районного фестивалю- конкурсу «Танцювальний калейдоскоп» у номінації "Народний танець"молодша категорія (керівник Дарина Шуприган) - ІІІ місце, а учениця 9 класу Шарова Карина перемогла у районному конкурсі української патріотичної пісні "Україно, мій рідний край" (солісти, старша вікова група) і зайняла ІІІ місце.

Ми пишаємося нашими талановитими учнями!