17 травня 2018 року відбулися тактико-спеціальні навчання в Лісовогринівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 17.05.2018 14:41

17 травня 2018 року в Лісовогринівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися спільні навчання Лісовогринівецьких вогнеборців та 37 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

За сценарієм в приміщенні школи на другому поверсі сталася пожежа, де в класі заблокованими залишилися двоє дітей.

Загалом під час навчальної евакуації на свіже повітря самотужки вийшло 70 учнів, 14 вчителів та 1 технічний працівник. Одного умовного потерпілого було евакуйовано силами ланки газо-димозахисників 37 ДПРЧ, а ще одного учня силами Лісовогринівецької МПО-АРС.

По результатам тактико-спеціальних навчань учні та вчительский склад Лісовогринівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів показали згуртованість, відповідальність та своєчасну реакцію на випадок надзвичайної ситуації.

Після чого дітям було продемонстровано технічне оснащення Лісовогринівецьких рятувальників.