ПОВІДОМЛЕННЯ про засідання комісії питань комунальної власності, інфраструктури, будівництва , архітектури та просторового планування, транспорту та житлово -комунального господарства

Дата: 07.05.2018 14:53

ПОВІДОМЛЕННЯ

виконавчий комітет Лісовогринівецької сільської ради повідомляє, що 07.05.2018 року о 10 год.00 хв. в приміщенні Лісовогринівецької сільської ради (розпорядження сільського голови №53-о від 25.04.2018 року «Про скликання чергової 37-ї сесії Лісовогринівецької сільської ради») – відбулось засідання комісії питань комунальної власності, інфраструктури, будівництва , архітектури  та просторового планування, транспорту та житлово -комунального господарства (голова комісії – Собко О.В.). Всі питання, що винесені на розгляд 37-ї чергової сесії опрацьовані та розглянуті.