Дата: 22.11.2017 15:33

Вчора, 21 листопада 2017 року Лісовогринівецька громада відзначала День Гідності та Свободи.

У закладах освіти та культури проводились тематичні заходи.

Вчителі та учні Стуфчинецького закладу середньої-загальної освіти І-ІІІ ступенів провели урочисту лінійку. Вчитель історії ,Гомілко Людмила Миколаїівна, провела короткий історичний екскурс по подіям осені 2013 року.

Юні таланти школи та громади заспівали патріотичні пісні. Також була коротка інсцинізація, підготовлена учнями 5 класу, які розкрила суть тих дійств, яка спочатку називалась "Євромайдан", а після трагічних подій "Революція гідності".

Також педагогами та вихованцями школи була органзована виставка до дня Гідності та Свободи та героям Небесної сотні

У Шпичинецькій сільській бібілотеці також була організована виставка з підручників та фотографій.