В рамках підготовки до чергової 22-ї сесії Лісовогринівецької сільської ради 21 квітня 2017 року  відбулося засідання постійної депутатської комісії Лісовогринівецької сільської ради з питань соціального захисту населення, освіти, фізичного виховання, культури ,  релігії та міграції, охорони здоров’я та соціальної політики .  Напередодні відбулися засідання всіх постійних депутатських комісій, де були детально розглянуті та вивчені всі проекти рішень , що винесені на засідання чергової сесії .  Депутати дискутували та вносили свої пропозиції, зауваження, доповнення. Протоколи засідань постійних депутатських комісій розміщено на сайті Лісовогринівецької ОТГ.

Нагадуємо , що засідання чергової 22-ї сесії Лісовогринівецької сільської ради відбудеться 28 квітня 2017 року о 10.00 в приміщенні актового залу Лісовогринівецької ЗОШ.