Лісовогринівецька громада святкує свято працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2017 15:01

Фото без опису

Сьогодні, 9 листопада 2017 року країна відзначає свято працівників культури і аматорів народного мистецтва.

У приміщені актової зали Лісовогринівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося урочисте свято для працівників культурної сфері та бібліотекарів.

З вітальним словом виступив очільник Лісовогринівецької громади Віталій Гралюк. Побажавши усім винуватцям свята міцного здоров'я, довгих років життя, ентузіазму в роботі та прагнення до відкриття нових вершин у сфері культури.

Фото без опису

Також Розпорядженням сільського голови було вручено грамоти найкращим працівникам кулутри:

1.Мацюк Лідії Григорівні - завідувачу Лісовогринівецькою сільською бібліотекуою;

2. Князєвій Оксані Сергіївні - завідувачу Стуфчинецькою сільською бібліотекуою;

3. Плахтій Любов Михайлівні - завідувачу Гнатовецькою сільською бібліотекуою;

4. Ковпак Тетяні Петрівні - директору Будинку кульутри села Шпиченці.

Були нагороджені подяками Лісовогринівецького сільського голови аматорські вокальні колективи нашої громади, а саме:

1. Аматорська вокальна група "Гринівчанка" с. Лісові Гринівці - художній керівник Царук Михайло Григорович;

2. Аматорська вокальна група "Калина" с. Терешівці - на чолі із директором Будинку культури - Левчуком Іваном Івановичем;

3. Аматорська вокальна група села Шпиченці - на чолі із директором Будинку культури - Ковпак Тетяною Петрівною.

Фото без опису

Після вручень відзнак відбувся святковий концерт огранізований Аматорським вокальним колективом "Гринівчанка" та художнім керівником Царуком Михайлом Григоровичем.