Лісовогринівецька місцева пожежна команда завітала до школярів

В рамках акції "ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА"  Лісовогринівецької громади  місцева пожежна команда проводить навчальну евакуацію та тренування  в закладах освіти Лісовогринівецької сільської ради. 22 березня Ліовогринівецька місцева пожежна  команда завітала до  Лісовогринівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Для учнів старшої та початкової школи було проведено навчальну евакуацію. Після чого працівники місцевої пожежної команди продемонстрували пожежно-рятувальний автомобіль та озброєння, розповідали, в яких випадках, які засоби використовуються, надавали інформацію щодо характеристики та можливостей техніки  підрозділу, а також відповідали на запитання допитливих школярів: «За який час караул готовий виїхати на місце пожежі?», «Яка ємність пожежної цистерни?», «На скільки вистачає запасу води в пожежному автомобілі?» та багато інших.

Найбільше дітей потішило практичне заняття з одягання захисного одягу рятувальника. По закінченню всі бажаючі змогли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти одяг пожежника або сфотографуватись на фоні пожежної техніки. Захід був повчальним, корисним та цікавим. Дітлахи залишилися задоволені.

Одразу після навчання в Лісовогринівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. пожежна машина місцевої пожежної команди  с. Аркадіївці вирушила в Пашковецьку ЗОШ І-ІІ ст. Робота місцевої пожежної команди на цьому не завершується, її метою є відвідати усі навчальні заклади Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади, щоб донести до дітей основні правила пожежної безпеки.

Хмельницьке міське управління

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області