Звіт про діяльність КУ «Лісовогринівецька місцева пожежна охорона – аварійно-рятувальна служба» за 2017 рік.

У 2016 році, для підняття цивільного захисту жителів Лісовогринівецької громади,  було урочисто відкрито КУ «Лісовогринівецьку місцеву пожежну охорону  – аварійно – рятувальну службу».

Цього року Лісовогринівецькі  вогнеборці пройшли атестацію  Державною службою України з надзвичайних ситуацій та здобули професійне звання «РЯТУВАЛЬНИК».

За рік роботи Лісовогринівецькі рятувальники виконали 56 оперативних виїздів.

З них :

30 виїздів на пожежі ( 11 на господарські домоволодіння , лісові пожежі, пожежі в екосистемах та торфовища)

5 виїздів на допомогу водіям;

2 виїзди на рятування потерпілих на водник об’єктах;

15 виїздів на обрізання аварійних дерев, решта на допомогу населенню громади;

Врятовано 2 людини та  6 будинків від знищення  вогнем .

Надано платних послуг на суму 12 тис. гривень.

В 2017 році на базі КУ «Лісовогринівецька місцева пожежна охорона -  аварійно - рятувальна служба», в с. Аркадіївці, було проведено стройовий огляд та змагання  місцевих пожежних команд Хмельницького району , де Лісовогринівецькі рятувальники показали себе на високому рівні та за результатами отримала висновок готовності до дій за призначенням при НС.