Меморандум про співпрацю підписано між Лісовогринівецькою територіальною громадою та муніципалітетами Куявсько-Поморського воєводства

28 листопада 2016 року голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та голова обласної ради Михайло Загородний зустрілися з членами делегації Куявсько-Поморського воєводства, муніципалітету Хоцень, муніципалітету Барухово, міста Влоцлавек Республіка Польща з метою налагодження співпраці між органами місцевої влади Хмельницької області та Куявсько-Поморсього воєводства в соціально-економічній, освітній, оздоровчій та культурних сферах.

Голова муніципалітету Хоцень Роман Новаковскі та голова муніципалітету Барухово Станіслав Бернард Садовські підписали Меморандум з Лісовогринівецьким сільським головою Гралюком В.В. разом з головами Гуменецької, Новоушицькою, Сатанівською територіальних громад про співпрацю між тергромадами Хмельницької області та муніципалітетами Куявсько-Поморського воєводства.