Про скликання 29-ї позачергової сесії Лісовогринівецької сільської ради

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сільського голови

від  «_17_» листопада 2017 року                                                      №101-о

Про скликання 29-ї позачергової сесії Лісовогринівецької сільської ради

І. Скликати 29 – у позачергову сесію Лісовогринівецької сільської ради 22.11.2017 року о 10 годині в приміщенні актового залу Лісовогринівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. На розгляд 29 – ї позачергової сесії сільської ради виносяться наступні питання:

1. Про  затвердження проектно-кошторисної документації будівництва огорожі кладовища в с. Лісові Гринівці Хмельницького району, Хмельницької області.
  2. Про  затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт» Пашковецького дошкільного навчального закладу «Пролісок» по вул. Шкільній, будинок 17, с. Пашківці, Хмельницького району, Хмельницької області. Заміна покрівлі.
  3. Про  затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт Пашковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів по вул. Лісова, 3А, с. Пашківці, Хмельницького району, Хмельницької області. Заміна покрівлі.»
  4. Про  затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (заміна вхідних дверей) Гнатовецької ЗОШ І-ІІ ст. Хмельницького району, Хмельницької області»
  5. Про  затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (заміна вікон) Печеської ЗОШ І-ІІ ст. Хмельницького району, Хмельницької області»
  6. Про  затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (заміна вікон) Терешовецької ЗОШ І-ІІ ст. Хмельницького району, Хмельницької області»
  7. Про  затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення від КТП-246 по вул. Хмельницька та Миру в с. Лісові Гринівці Лісовогринівецької сільської ради, Хмельницького району, Хмельницької області.
  8. Про  затвердження проектно-кошторисної документації «реконструкції адміністративної будівлі по вул. Шевченко, 1А в с. Ходаківці Хмельницького району Хмельницької області»
  9. Про внесення змін до бюджету на 2017 рік.

Сільський голова                                                                 В.В.Гралюк