Cвято Букваря

23 травня 2017 року  традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1 класі Пашковецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це директор школи Жук Світлана Петрівна, перша вчителька Ерматова Галина Леонідівна, вчителі, учні, батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички.

Першокласники показали, чому вони навчилися та представляли веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорила про значення і цінність кожної букви. Багато діти розповідали як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали! У гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка, Математика, Рідна мова.

Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери.

Дякували діти і своїй першій вчительці за те, що з розумінням і любов’ю вчила всьому доброму і корисному, а головне – навчила любити рідну мову, свою Україну.