проведення обстеження технічного стану автодороги сполученням (Чернівці-Житомир)-Шпичинці

Відділом архітектури та землеустрою виконавчого комітету Лісовогринівецької сільської ради спільно з відповідною проектною організацією проведено комісійне обстеження частини автомобільної дороги загального користування місцевого значення між селами Стуфчинці та Шпичинці . В результаті чого складено дефектний акт щодо технічного стану дорожнього покриття з метою подальшого виготовлення проектно-кошторисної(ПКД) документації для здійснення капітального ремонту вказаної дороги.

Після виготовлення вказаної ПКД та проходження відповідної експертизи планується розпочати ремонтні роботи на загальну суму близько 500 тис. гривень.