26 квітня Лісовогринівецька місцева пожежна команда ліквідувала загоряння лісового масиву та сухостою

26 квітня  о 14.55 Лісовогриніецька місцева пожежна команда отримала повідомлення про загоряння лісового масиву та сухої трави  між селами Аркадіївці та Шпичинці. Негойно на місце події була направлена чергова зміна Лісовогриніецької МПК в склоді 2-х рятувальників . Прибувщи на місце події було встановлено, що загоряння орієнтовною площею 10 га. Начальником місцевої пожежної команди було прийнято рішення , по "тривозі", залучити додаткові сили вогнеборців Лісовогринівецької МПК , з метою недопущення розповсюдження вогню, так як ускладнював гасіння пожежі  сильний вітер. Загалом на ліквідацію горіння  було задіяно 6 чоловік особового складу МПК , 1 одиницю спецтехніки та витрачено 8 м.кубічних води  . О 16.50 пожежу було локалізовано,о 17.35 ліквідовано. Повернулося Лісовогринівецька місцева пожежна команда на чергування о 18.00.

О 18.58  вогнеборці МПК отримали наступний виклик.Цього разу  горів сухостій та трава  поблизу цегельного заводу с.Печеськи . На місце загоряння негайно була направлена чергова зміна МПК. По приїзду рятувальниками  буто виявлено загоряння на орієнтовній площі 500м.кв. На ліквідацію горіння  було задіяно 2 чоловіка особового складу МПК і 1 одиниця спецтехніки  . О 19.25 пожежу було локалізовано,о 19.50 ліквідовано. Повернулося Лісовогринівецька місцева пожежна команда на чергування о 20.55

Виявивши пожежу,чи потрапили в надзвичайну ситуацію, телефонуйте не зволікаючи!!! "101"