Поточний ремонт доріг Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади.

Силами Лісогринівецької сільської ради  протягом квітня – травня 2016 року було проведено поточний  ремонт доріг в селі Лісові Гринівці за рахунок коштів місцевого бюджету  на загальну суму близько  396 тис грн.

Проведено поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулицях - Хмельницька , Грорького та Гайдара.

Влаштовано  більше півтори тисячі метрів квадратних асфальтобетонного покриття .

Окрім того, силами громади, за кошти місцевого бюджету планується проведення капітального ремонту ділянки дороги загального користування  місцевого значення  між селами Стуфчинці та Шпиченці  протяжність близько 4-х кілометрів з метою забезпечення підвезення дітей шкільним автобусом  до Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступеня.

вул Хмельницька с. Лісоів Гринівці

вул.Гайдара с.Лісові Гринівц