Літній відпочинок!!

Табір «Патріот» знову оживе цього літа.

Канікули! Канікули! Весела ця пора!

Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття!

До уваги батьків та дітей Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади та області, запрошуємо Вас 30 травня 2016 у понеділок в с. Стуфчинці Хмельницького району  на перший заїзд та відкриття табору «Патріот» на території  Стуфчинецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Табір "Патріот" –це наметове містечко, де учнів вчать патріотизму та любові до своєї країни. На дітей чекає: пізнавальні туристичні прогулянки, зустрічі з цікавими людьми, спортивні ігри  та змагання, спілкування з представниками ДСНС та військових спецпідрозділів, які  навчають мистецтву військової підготовки та діям при пожежах, надзвичайних ситуаціях та хіміко-радіоактивних забрудненнях, а саме головне дітей навчать  спортивному туризму  та правилам поведінки на природі.