Конкурс з відбору кандидатів на посаду Державного реєстратора

Лісовогринівецька сільська рада оголошує конкурс  з відбору кандидатів на посаду Державного реєстратора Лісовогринівецької сільської ради.

Вимоги до кандидатів:

громадянин України,

вища освіту за спеціальністю «Правознавство»,

кваліфікаційні вимоги: стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Документи, що подаються: ЗАЯВА про участь в конкурсі, ЗАЯВА про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; автобіографія; копія паспорта (1, 2, 11); копія ідентифікаційного номера; копія документів про освіту;  ДЕКЛАРАЦІЯ особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2016 рік; копія військового квитка (для військовозобов’язаних); дві фотокартки розміром 4х6 см.

Документи приймаються за адресою : Хмельницька обл. Хмельницький р-н, с. Лісові Гринівці, вул. Центральна, протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.  Телефон для довідок  62-68-23

Заробітна плата згідно штатного розпису.