Пожежа в с.Шпичинці, оперативність Лісовогринівецької місцевої пожежної команди

Дата: 27.01.2017 10:13

Учора, 26січня 2017року о 23:35 годин староста с.Шпичинці ,Рибак М.О. повідомив начальника МПК Німчика О.О. про пожежу по вул. Савковій. Начальником МПК було терміново повідомлено центральний диспетчерський пульт про місце події та негайно відправлено чергову зміну Лісовогринівецької місцевої пожежної команди. Прибувши на місце виклику  пожежний водій Кривенко Б.Г. та пожежний рятувальник Мазуренко О.Г.оперативно виконали бойове розгортання пожежного автомобіля АЦ40 (ЗіЛ131). Обстеживши місце займання було розпочато локалізацію вогню на горищі житлового будинку.

В с.Шпичинці  на допомогу Лісовогринівецькій МПК центральним диспетчерським пультом  було направлено відділення 25-ї пожежно-рятувальної частини с.Богданівці, Деражнянського району.

"Оперативністю чергової зміни МПК та злагодженими діями пожежників  було врятовано весь житловий будинок, в.т.ч покрівлю що саме головне в такі люті морози . Нажаль зазнали руйнувань комін та частина стелі в місці займання вогню. Загиблих та травмованих - немає. О 3.30 годин чергова зміна Лісовогринівецької пожежної команди  прибула в місце розташування с.Аркадіїці та завжди готова прийти на допомогу "- зазначив начальник МПК Німчик О.О.

В ВИПАДКУ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЧИ ПОЖЕЖІ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ

(0382)62-62-44 Лісовогринівецька місцева пожежна команда  або 101.