Подяка рятувальникам  Лісовогринівецької місцевої пожежної команди (відео)

Дата: 02.02.2017 18:32

Фото без опису

21 грудня 2016 в селі Аркадіївці Хмельницького району відбулося урочисте відкриття нової Лісовогринівецької місцевої пожежної команди. Для належного виконання своїх обов’язків місцеві рятувальники забезпечені належним захисним одягом та спорядженням, їм створено усі необхідні умови для несення служби.

Та вже через місяць  25 січня 2017 року  сталася  надзвичайна ситуація- горів будинок в с. Стуфчинці.  На місці події всю ніч боролися  з вогнем  пожежний водій Нестеров Анатолій Анатолійович та пожежний рятувальник Данильчук Ігор Петрович  чергової зміни Лісовогринівецької місцевої пожежної команди. Сьогодні  рятувальникам,  Лісовогринівецький сільський голова Гралюк Віталій Володимирович   та заступник сільського голови Рудик Олег Андрійович,  вручили  вогнеборцям ПОДЯКУ за сумлінне виконання службових обовязків, злагодженість у роботі, вміння оперативно реагувати на надзвичайні ситуації та з нагоди Дня працівників пожежної охорони. Також керівництво громади  передали рятувальникам  вогнетривкі засоби  захисту рук, сучасний пожежний стовбур та засоби звязку.

Фото без опису

02 лютого рятувальники МПК допомогли двом вантажівкам,Камазу з причіпом та ЗІЛ 130, які з’їхали  з дороги  через ожеледицю.