Офіційні документи

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи громади: розпорядження, рішення, проекти рішень.

Критерії пошуку документів:

# Тип Дата Номер Назва
31 Рішення 04.03.2016
шоста сесія перше скликання
62 «Про надання дозволу гр. Білик Р. П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Стуфчинці»
32 Рішення 04.03.2016
шоста сесія перше скликання
61 «Про надання дозволу гр. Білик Р. П. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва , обслуговування житлового будинку , господарських будіве»
33 Рішення 04.03.2016
шоста сесія перше скликання
60 «Про надання дозволу гр. Городецькому С. М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Лісові Гринівці»
34 Рішення 04.03.2016