29 позачергова сесія від 23.11.2017 року

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво огорожі кладовища в с. Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області»

Завантажити

Про затвердження ПКД на проведення капітального ремонту Пашковецького дошкільного навчального закладу «Пролісок» по вул. Шкільній, будинок 17, с. Пашківці Хмельницького району Хмельницької області . Заміна покрівлі»

Завантажити

Про затвердження проектно-кошторисної документації«Капітальний ремонт Пашковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів по вул. Лісова,3А, с.ПашківціХмельницького району Хмельницької області. Заміна покрівлі»

Завантажити

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва

Завантажити

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку  вартості об’єкта будівництва

Завантажити

Про затвердження проектно-кошторисної документації « Капітальний ремонт вуличного освітлення  від КТП -246 по вул.  Хмельницька та Миру  в селі Лісові Гринівці Лісовогринівецької сільської ради,Хмельницького районуХмельницької області»

Завантажити

Про  затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція адміністративної будівлі по вул. Шевченко, 1 А в с. Ходаківці Хмельницького району Хмельницької області »

Завантажити

Про внесення змін до бюджету на 2017 рік.